Niszczarka nośników danych HSM MultiShred

Producent: HSM
Dostępność:
Jest Jest
 (1 szt.)
szt.
Cena netto: 369,00 zł 453,87 zł

Ten sprzęt zapewni bezpieczeństwo danych w twoim biurze. Utwardzane indukcyjnie wałki tnące z wytrzymałego tworzywa gniotą również zszywki i spinacze biurowe, równocześnie umożliwiając wieloletnią dobrą kondycję urządzenia. Bezawaryjny silnik jest odpowiedni do ciągłej pracy przez długi czas, gwarantuje również dobrą wydajność cięcia. Bezgłośną pracę maszyny uzyskano dzięki perfekcyjnemu dopasowaniu działania wszystkich elementów mechanizmu tnącego i napędu oraz dzięki zamkniętej przekładni.

Użyty przełącznik start/stop samoczynnie włącza opisywane niszczarki i wyłącza je po zaprzestaniu podawania papieru. Ogromne bezpieczeństwo pracy gwarantuje podnoszona klapka zabezpieczająca, która wyklucza groźbę przypadkowego wciągnięcia do wnętrza maszyny. Poziom napełnienia zbiornika można łatwo sprawdzić przez otwór inspekcyjny i opróżnić go we właściwym czasie.

Kosz można łatwo wyciągnąć i opróżnić. Gdy niszczarka znajduje się w trybie sleep, w ogóle nie pobiera energii elektrycznej, co zapewnia system zarządzania energią ZES. Materiały najwyższej jakości oraz marka „Made in Germany” gwarantują bezpieczeństwo i dobre działanie przez wiele lat.

- niszczarka nośników danych i papieru
- szerokość wejścia: 130 mm, 
- poziom zabezpieczenia: 3
- sposób cięcia: ścinki 4x35 mm
- kosz o poj. 3,5 l.
- niszczy płyty CD, dyskietki, karty kredytowe i do 8 kartek złożonego papieru
- waga 5,3 kg
- moc silnika 56 W
biuroserwis-wroclaw-pl-Niszczarki-HSM-wroclaw.pdf (3.7 MB) Pobierz