Niszczarka HSM 104.3 Office 1,9 mm

Producent: HSM
Dostępność:
Jest Jest
 (1 szt.)
szt.
Cena netto: 1 470,00 zł 1 808,10 zł

Ta niszczarka zapewni bezpieczeństwo danych w twoim zakładzie. Hartowane indukcyjnie noże tnące z litej stali rozdrabniają również zszywki i elementy spinające, równocześnie umożliwiając długoletnią dobrą kondycję urządzenia. Bezawaryjny silnik jest przystosowany do nieustannej pracy przez długi czas, zapewnia także dobrą wydajność cięcia. Cichą pracę niszczarki uzyskano dzięki dobremu dopasowaniu działania wszystkich detali mechanizmu niszczącego i napędu oraz dzięki zamkniętej przekładni. Użyty przełącznik start/stop automatycznie uruchamia opisywane niszczarki i wyłącza je po zaprzestaniu podawania papieru.

Spore bezpieczeństwo użytkowania zapewnia podnoszona klapka bezpieczeństwa, która wyklucza ryzyko przypadkowego wciągnięcia do wnętrza niszczarki. Stan wypełnienia zbiornika można prosto sprawdzić przez otwór inspekcyjny i opróżnić go w odpowiednim czasie.

Kosz można prosto wyciągnąć i opróżnić. Gdy maszyna jest w trybie czuwania, w ogóle nie zużywa prądu, co zapewnia system zarządzania energią ZES. Elementy najwyższej jakości oraz marka „Made in Germany” zapewniają bezpieczeństwo i bezawaryjne użytkowanie przez wiele lat.

- szerokość wejścia: 240 mm, 
- maks. liczba kartek ciętych jednoraz.: 14, (70g/m2)
- poziom zabezpieczenia: 3
- sposób cięcia: paski 1,9 mm
- kosz o poj. 33 l.
- tnie papier, karty plastikowe
- zerowy pobór prądu w stanie czuwania
- moc silnika 440 W
- wyjmowany pojemnik na ścinki
- podgląd stopnia przepełnienia kosza przez półprzezroczyste okienko
- waga 11,5 kg
hsm1043.pdf (372.4 KB) Pobierz