Niszczarka HSM 102.2

Producent: HSM
Dostępność:
Jest Jest
 (1 szt.)
szt.
Cena netto: 1 130,00 zł 1 389,90 zł

To urządzenie zagwarantuje bezpieczeństwo danych w twoim zakładzie. Utwardzane indukcyjnie noże tnące z solidnego tworzywa niszczą także elementy zszywające i spinacze biurowe, równocześnie gwarantując długookresową eksploatację urządzenia. Niezawodny silnik jest odpowiedni do ciągłej pracy przez długi czas, gwarantuje również dobrą produktywność.

Cichą pracę maszyny osiągnięto dzięki perfekcyjnemu dopasowaniu działania wszystkich elementów mechanizmu niszczącego i napędu oraz dzięki zamkniętej przekładni. Użyty przełącznik start/stop samoczynnie włącza urządzenie i wyłącza je po zaprzestaniu podawania arkuszy. Spore bezpieczeństwo użytkowania zapewnia podnoszona klapka zabezpieczająca, która wyklucza groźbę omyłkowego wciągnięcia do środka maszyny.

Stan napełnienia zbiornika można prosto zweryfikować przez otwór inspekcyjny i opróżnić go w dogodnej chwili. Zbiornik można szybko wyjąć i opróżnić. Gdy urządzenie jest w trybie czuwania, w ogóle nie zużywa prądu, co zapewnia system zarządzania energią ZES. Materiały najwyższej jakości oraz marka ”HSM” dają bezpieczeństwo i dobre użytkowanie przez wiele lat.

- szerokość wejścia: 225 mm, 
- maks. liczba kartek ciętych jednoraz.: 7, (70g/m2)
- poziom zabezpieczenia: 3
- sposób cięcia: ścinki 4x25 mm
- kosz o poj. 25 l.
- tnie papier, 
- zerowy pobór prądu w stanie czuwania
- wyjmowany pojemnik na ścinki
- podgląd stopnia przepełnienia kosza przez półprzezroczyste okienko
- waga 6,8 kg

Gwarancja: 2 lata na urządzenie, 30 lat na noże tnące
HSM-102PL-io.pdf (413.4 KB) Pobierz