Niszczarka Auto + 500

Producent: REXEL
Dostępność:
Jest Jest
 (1 szt.)
szt.
Cena netto: 4 758,54 zł 5 853,00 zł

Codzienne stanie przed niszczarką i wkładanie stosów papieru to strata czasu. Niszczenie obejmuje również wyciąganie zszywek i wyjmowanie spinaczy przed zniszczeniem dokumentów. Niszczarka Rexel Auto+ 500X to automatyczna niszczarka o wysokiej wydajności, zaprojektowana w celu uproszczenia niszczenia dokumentów w średnich biurach. Dzięki rewolucyjnej technologii automatycznego cięcia Rexel (Auto Feed - Automatyczne podawanie), nie trzeba już usuwać zszywek i spinaczy przed zniszczeniem dokumentu. Po prostu załaduj do 500 arkuszy papieru w formacie A4 i pozwól niszczarce Auto+ 500X na wykonanie pracy; może ona w trybie ciągłym niszczyć do 500 arkuszy przez 22 do 25 minut, oszczędzając Twój cenny czas i pozwalając na kontynuowanie pracy. Tylko kilka arkuszy do zniszczenia? Użyj szczeliny ręcznego podawania, która przyjmuje do 10 arkuszy na raz i może niszczyć karty kredytowe. Szczelina jest wyposażona w technologię zapobiegania zacięciom Jam Free.

Osobna szczelina umożliwia niszczenie płyt CD oraz DVD, niszczarka posiada też osobny pojemnik na zniszczone płyty. Papierowe torby na ścinki pasujące do wysuwanego kosza zapewniają możliwość recyklingu ścinków.

Technologia automatycznego smarowania pozwala utrzymać wydajność niszczarki stale na wysokim poziomie. Wystarczy napełnić pojemnik olejem do niszczarek Rexel (kod produktu 1760049), a głowica tnąca będzie automatycznie smarowana.

Auto+ 500X to niszczarka o średnich standardach bezpieczeństwa (P-4), która tnie papier na niemożliwe do odczytania ścinki konfetti (4 x 40 mm), dzięki czemu jest doskonała do niszczenia dokumentów zawierających poufne dane. Ta niszczarka wyposażona jest w wyjmowany 80-litrowy kosz z okienkiem, który mieści do 850 arkuszy pociętego papieru, co oznacza, że rzadziej wymaga opróżniania. Auto+ 500X to niezwykle cicha niszczarka (mniej niż 60DBA) z najnowszej generacji panelem LCD, który informuje użytkownika o otwartych drzwiczkach, pełnym koszu, cofaniu, przeciążeniu/zacięciu. Automatyczne wyłączenie po 2 minutach bezczynności pozwala oszczędzać energię. Samoczyszcząca głowica tnąca zapobiega zacinaniu się papieru i jest wyposażona w technologię automatycznego cofania papieru.

Zabezpiecz poufne i ważne informacje przed kradzieżą, niszcząc wszystkie dokumenty, które mogłyby zaszkodzić Twojej firmie w przypadku kradzieży danych. Niszczarka Auto+ 500X została zaprojektowana do automatycznego niszczenia dokumentów bez konieczności ciągłego ładowania papieru. W przeciwieństwie do innych niszczarek z automatycznym podajnikiem nie wymaga się usuwania zszywek i spinaczy, oszczędzając czas, który można wykorzystać na inne zadania. Możesz być pewny, że niszczarka Auto+ 500X to urządzenie niezbędne w każdej firmie, która wymaga bezpiecznego niszczenia dokumentów na średnim poziomie bezpieczeństwa.

Niszczarkę Auto+ 500X o wadze 40,8 kg oraz o wymiarach 817(Wys.) x 570(Szer.) x 528(Gł.) mm można łatwo przemieszczać dzięki 4 kółkom w podstawie. Dwuletnia gwarancja oraz rozszerzona 20-letnia gwarancja na ostrza tnące zapewniają bezproblemowe użytkowanie.


 • Ścinki typu konfetti o wymiarach 4 x 40 mm, poziom bezpieczeństwa P-4
 • Funkcja automatycznego podawania maksymalnie 500 arkuszy (80 g/m2) lub 550 arkuszy (70 g/m2)
 • Niezawodna technologia wykorzystująca rolki
 • Niszczy do 10 arkuszy w otworze ręcznego podawania
 • Technologia automatycznego smarowania
 • Blokada z 4-cyfrowym kodem PIN zapewnia bezpieczne niszczenie bez nadzoru
 • Wskaźniki sygnalizujące otwarcie drzwiczek/wypełnienie kosza oraz chłodzenie urządzenia
 • Automatyczne usuwanie zacięć papieru oraz ręczne cofanie papieru
 • Samoczyszczące się ostrza
 • Tryb uśpienia uruchamiany po 2 minutach bezczynności
 • Łatwy w opróżnianiu 80-litrowy wysuwany kosz z okienkiem
 • Niszczy karty kredytowe i płyty CD
 • Wyjątkowo ciche działanie < 60 dBA
Niszczarka-Auto-500X-opis.pdf (633.0 KB) Pobierz