Canon

Canon

Canon Europe jest firmą zależną od Canon Inc. of Japan, światowego lidera innowacji i dostarczyciela rozwiązań obrazowania.

 

Nasza filozofia
Od ponad 50 lat dostarczamy pionierskie technologie obrazowania naszym klientom w Europie. 

Nasi klienci korzystają z konsumenckich i biznesowych produktów obrazowania w tym wiodącego sprzętu foto graficznego, drukarek, skanerów i lornetek, oraz zaawansowanej oferty aparatów cyfrowych i SLR. Dodatkowo, nasza jednostka Rozwiązań biznesowych oferuje szerokie portfolio rozwiązań druku i dokumentacji dla małych i średnich firm, dużych korporacji i rządów. 

Nasza jednostka produktów dla przemysłu rozszerza dalej nasz zakres działania, oferując produkty pasujące do tak różnych rynków jak międzynarodowe firmy medyczne, optyczne, nadawcze czy IT. 

Canon Europe dostarcza ponad jedną trzecią globalnych przychodów ze sprzedaży Canon i zatrudnia w regionie 11,000 ludzi w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce (EMEA). 

Nasza marka
W Canon wierzymy w potęgę obrazu siłę szybkiej i łatwej komunikacji, dostarczającej najdrobniejsze szczegóły, najsilniejsze emocje i upraszczającej najbardziej złożone zadania. 

Niesiemy naszą pasję do obrazu przez życie zgodnie z marką Canon w szerokiej gamie aktywności, od kampanii reklamowych takich jak ostatnia korporacyjna  kampania ‘We Speak Image’ do kluczowego sponsorstwaw sporcie i kulturze, oraz Europejskich wydarzeniach i wystawach. 

Nasza platforma marki "You Can" (Możesz) chwyta esencję marki Canon i jest zaprojektowana aby inspirować naszych klientów do odkrywania ich kreatywności i bycia wzmacnianym naszą technologią.  Z Canon - Możesz 

Przez oficjalne sponsoringi w sporcie, np. UEFA EURO 2008™ i aktywności środowiskowe takie jak wspieranie WWF, Canon wyraża pasję i moc obrazu oraz przywiązanie do naszej japońskiej filozofii korporacyjnej Kyosei oznaczającej‘wspólne życie i pracę dla wspólnego dobra’. Dowiedz się więcej o Kyosei. 

Dowiedz się więcej o globalnej Canon Group

Zobacz kluczowe fakty i liczby o Canon Europe

Odkryj naszą pełną ofertę produktów


Sortuj po: Nazwie Arrow_up | Cenie | Najnowszym
Pełna lista Skrócona lista Lista alternatywna