Kserokopiarka Nashuatec SP 5210SF / SP 5210SR

Producent: NASHUATEC
Dostępność:
Jest Jest
 (1 szt.)
szt.
W miejscach, gdzie ważną rzeczą jest przestrzeń, idealną propozycją są nasze kompaktowe, czarno-białe urządzenia wielofunkcyjne A4, SP 5200S, SP5210SF i SP5210SR. Z funkcjonalnością 4 w 1, urządzenia te zapewniają drukowanie, kopiowanie, skanowanie i funkcję faksu, czyli wszystko to czego potrzebujesz w pracy. Zazwyczaj bogactwa funkcji oczekujemy od dużych urządzeń wielofunkcyjnych, ale te, chociaż są mniejsze, pracują równie wydajnie. Twoje biuro lub grupa robocza otrzymują szybkie, wszechstronne i niedrogie urządzenia, które z małego urządzenia nabiurkowego można rozbudować do cztero-tacowego wolnostojącego urządzenia. Korzyści:
  • Duża prędkość, aby zmaksymalizować wydajność
  • Kompaktowa budowa i łatwa obsługa
  • Wbudowana ochrona danych
  • Niski koszt posiadania (TCO)
  • Oszczędność energii


 
WSZECHSTRONNE I ELASTYCZNE
Standardowy model urządzenia oferuje pojedynczą kasetę o pojemności 550 arkuszy, która jest wystarczająca zarówno dla pojedynczych osób jak i małych środowisk biurowych. Większe grupy robocze mogą rozszerzyć urządzenie wielofunkcyjne o kolejne trzy kasety, aż do maksymalnej pojemności 2300 arkuszy dla różnych rodzajów papieru. Urządzenie SP 5210SF posiada standardowo wbudowany faks. Model SP 5210SR zawiera opcję wewnętrznego finiszera z możliwością zszywania, który gwarantuje doskonałe rezultaty, zapewniając jednocześnie oszczędność miejsca.

ZWIĘKSZ WYDAJNOŚĆ
Czas to pieniądz, a nasze urządzenia go nie marnują. Pierwszy wydruk otrzymujesz już w 7,5 sekundy, a kopię w mniej niż 10 sekund. Dzięki prędkości druku 45/50 stron na minutę, możesz w znaczny sposób zwiększyć wydajność swojej pracy. Urządzenia te także intuicyjnie wykrywają rozmiar papieru, obsługując szeroki zakres nośników o gramaturze od 52 do 220g/ m