Kserokopiarka Nashuatec MP 171LN

Producent: NASHUATEC
Dostępność:
Jest Jest
 (1 szt.)
szt.
Urządzenie MP 171LN oferuje łatwiejsze, bardziej przystępne podejście w rozwiązywaniu wielu zadań w biurze. Bardziej zaawansowane niż wygląda, to trwałe wielofunkcyjne urządzenie A4 zostało tak zaprojektowane, aby zwiększyć wydajność. Dostarcza szeroki zakres funkcjonalności z niskim kosztem posiadania. Grupy robocze mogą korzystać z szybkiego wydruku i oszczędzania papieru, dzięki dwustronnemu drukowaniu. Kompaktowy MP 171LN zużywa bardzo mało energii i ma minimalny wpływ na środowisko. Skorzystaj z ultrawydajnego, wielofunkcyjnego i małego urządzenia.
  • Szybki wydruk A4 do 17 stron na minutę.
  • Wszystko w jednym: kopiowanie, drukowanie i skanowanie sieciowe.
  • Technologie przyjazne dla środowiska, oszczędzające energię i koszty.
  • Niski koszt posiadania (TCO).
  • Zdalne monitorowanie i połączenie sieciowe.
 

Elastyczna wielozadanowość dla wszystkich
ZWIĘKSZ WYDAJNOŚĆ
Urządzenie Aficio MP 171LN jest wielozadaniowe i dostępne dla każdego. Zwiększ swoją wydajność z krótkim czasem nagrzewania, pierwszym wydrukiem w mniej niż 7,5 sekundy i prędkością 17 stron na minutę. To wytrzymałe wielofunkcyjne urządzenie dostarcza najwyższą jakość. Wyposażone jest w solidne, trwałe części, aby zapewnić maksymalny bezawaryjny czas pracy.

OSZCZĘDZAJ MIEJSCE W BIURZE
Przestrzeń biurowa jest cenna, więc mała konstrukcja MP 171LN to dodatkowa korzyść. Nasze urządzenia mają zaawansowane technologicznie funkcje, takie jak kopiowanie, drukowanie i skanowanie sieciowe w zgrabnej obudowie. Idealnie wpasowuje się w każdą lokalizację, stawiając wszystko w jednym, dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne. Udostępnij grupom roboczym środki, które powodują oszczędzanie miejsca i zwiększenie wydajności z MP 171LN.

EKOLOGICZNE
Energooszczędne urządzenie MP 171LN, to dobra wiadomość dla środowiska. Drukowanie dwustronne ze standardowym zespołem dupleksu oszczędza papier i energię bez utraty wydajności. Nasze unikatowe metody produkcji tonera pomagają zmniejszyć emisję dwutlenku węgla. Oznacza to, że zużyjesz mniej energii pracując z naszym ultra-wydajnym urządzeniem przyjaznym dla środowiska.

REDUKCJA KOSZTÓW
Obniż całkowity koszt posiadania dzięki zamianie starych urządzeń jedno funkcyjnych na nowoczesną wielofunkcyjną technologię Ricoh. Urządzenie MP 171LN zostało wyposażone w energooszczędne technologie, co ma duże znaczenie ekonomiczne. Zaoszczędzisz energię i materiały eksploatacyjne eliminując niepotrzebne urządzenia.

STWÓRZ PROFESJONALNE DOKUMENTY
Spraw, aby Twój biznes przyciągał uwagę. Twórz profesjonalnie wyglądające dokumenty, samodzielnie, bez dodatkowych kosztów. Urządzenie MP 171LN oferuje także kolorowe skanowanie i może obsługiwać różne typy oryginałów. Można więc skanować niemal każdy rodzaj obrazu i wstawiać go w rozmaite raporty, biuletyny i pocztę mailową. Teraz możesz wydrukować swoje dokumenty na papierze o rozmiarze i gramaturze, jakiej potrzebujesz.

ZGODNY Z ENERGY STAR
Możesz być pewien, że używasz energooszczędnego urządzenia. Podobnie jak wszystkie nasze urządzenie, MP 171LN jest zgodny z wymogami Energy Star. Jest on zgodny ze standardami dotyczącymi oszczędzania energii. Tak więc mamy tę pewność, że podczas pracy urządzenia produkowana jest mniejsza ilość CO2 emitowanego do atmosfery w trakcie wytwarzania energii elektrycznej.

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z POŁĄCZENIA SIECIOWEGO
Ciesz się lepszą komunikacją. Urządznie MP 171LN płynnie łączy się z siecią za pomocą standardowej karty interfejsu sieciowego.
Skanuj w kolorze i wysyłaj zdjęcia gdziekolwiek chcesz za pomocą sieci. Zbieraj i nadawaj odczyty liczników automatycznie poprzez @Remote.

ŁATWA OBSŁUGA
Każdy znajdzie w używaniu MP 171LN coś przyjaznego. Przejrzysty panel z 4 liniowym wyświetlaczem zapewnia łatwy dostęp do wszystkich funkcji urządzenia. Wewnętrzny kontroler drukarki łączy MP 171LN z komputerem. W łatwy sposób masz możliwość przetwarzania dokumentów. Zaoszczędzi to cenny czas, zmniejszy koszty i bez problemu zakończy zadania. Aby zaoszczędzić cenny czas, nasze urządzenia zapewniają dostęp umożliwiający wykonywanie wszystkich czynności konserwacyjnych.SPECYFIKACJA TECHNICZNA
 KOPIARKA
Proces kopiowania: Skanowanie wiązką lasera i druk
elektrofotograficzny
Prędkość kopiowania: 17 kopii na minutę
Rozdzielczość: 600 dpi
Kopiowanie wielokrotne: Do 99
Czas nagrzewania: Mniej niż 10 sekund
Prędkość wykonania pierwszej kopii: Mniej niż 7,5 sekundy
Zoom: 50 - 200% (w 1% krokach)
Pamięć: Standardowo: 64 MB
Pojemność wejściowa papieru: Standardowo: 1 x 250-arkuszowa kaseta na
papier
100-arkuszowa taca ręczna
Maksymalnie: 1 350 arkuszy
Pojemność wyjściowa papieru: Standardowo: 250 arkuszy (taca wewnętrzna)
arkuszy
Format papieru: Standardowa kaseta: A5 - A4
Taca ręczna: A6 - A4
Dupleks: A4
Gramatura papieru: Standardowa kaseta: 60 - 90 g/m