Kserokopiarka Nashuatec MP 171

Producent: NASHUATEC
Dostępność:
Jest Jest
 (1 szt.)
szt.
Jeśli potrzebujesz szybko zwiększyć wydajność w swoim biurze, urządzenia MP 171/MP 201F/MP 201SPF są doskonałą odpowiedzią na Twoje potrzeby. Zaspokoją one wszystkie Twoje biurowe potrzeby, dzięki możliwości wyboru takich funkcji jak kopiowanie, skanowanie, drukowanie i faksowanie. Oszczedzają czas dzięki szybkiemu nagrzewaniu się i prędkości do 20 stron na minutę. Chronią Twoje poufne dokumenty dzięki opcji dysku twardego, która zawieramoduł szyfrowania dysku twardego i funkcji zabezpieczenia nadpisywania danych. Masz możliwość dowolnego dostosowania urządzenia MP 201SPF za pomocą naszego Software Development Kit. Są one także kompatybilne z naszymi zaawansowanymi rozwiązaniami obiegu dokumentów, które zostały zaprojektowane tak, aby zoptymalizować cały proces.
  • Szybki wydruk do 20 stron na minutę.
  • Oszczędność miejsca i kosztów (MP 201SPF).
  • Wydajne, przyjazne dla środowiska technnologie, które oszczędzają energię.
  • Kompatybilne z zaawansowanymi rozwiązaniami obiegu dokumentów (MP 201SPF).
  • Zwiększona ochrona danych (MP 201SPF).
 
 
ZWIĘKSZ WYDAJNOŚĆ
Urządzenia MP 171/MP 201F/MP 201SPF są przeznaczone dla wymagających środowisk biurowych. Mają krótki czas nagrzewania, pierwszy wydruk już w 7,5 sekundy, a prędkość do 20 stron na minutę. Te wytrzymałe urządzenia wielofunkcyjne, są wyposażone także w solidne, trwałe części, aby zapewnić maksymalny czas pracy. Oferują one szybką, niezawodną zmianę zadań, która pozwoli Ci zaoszczędzić czas i zwiększyć wydajność w Twoim biurze.

ZRÓB WIĘCEJ NA MNIEJSZEJ PRZESTRZENI

Możesz mieć wszystkie funkcje, których potrzebujesz w małym, kompaktowym urządzeniu. Nasze oszczędzające miejsca urządzenia mają zaawansowane technologicznie funkcje takie jak kopiowanie, drukowanie, skanowanie i faksowanie, a wszystko to w małej obudowie. Jest to dodatkowa korzyść w miejscach, gdzie powierzchnia jest ograniczona, a dzięki naszym urządzeniom możesz korzystać z zaawansowanych zadań nawet w najmniejszym biurze.

DOSTOSUJ OBIEG TWOICH DOKUMENTÓW (MP 201SPF)

Daj dowolność grupie roboczej, aby mogli pracować w sposób jaki im odpowiada. Funkcje urządzenia 201SPF MP są konfigurowalne: można tworzyć własne aplikacje korzystnie wbudowane za pomocą naszych Software Development Kit. Te zaawansowane urządzeni są również kompatybilne z naszym oprogramowaniem takim jak GlobalScan NX, który pomaga usprawniać procesy oraz wychwytywać i kontrolować przekazywanie dokumentów.

ZAPEWNIA WYSOKI POZIOM BEZPIECZEŃSTWA (MP 201SPF)

Nasze solidne zabezpieczenia zawierają autoryzację użytkownika sieciowego i filtrowanie adresów IP, aby Twoje dane były bezpieczne. Zapewniają, że przekazywanie, drukowanie i udostępnianie informacji cyfrowo nie zagraża poufności dokumentów. Modułu szyfrowania dysku twardego koduje wygenerowane dane zapisywane na dysku twardym. Opcje dysku twardego zawierają także zabezpieczenie nadpisywanych danych, które chroni urządzenie przed nadużyciem i wyciekiem informacji.

TWORZENIE PROFESJONALNYCH DOKUMENTÓW (MP 201SPF)

Get your business noticed. Tworzenie przejrzystych, profesjonalnie wyglądających dokumentów przy użyciu standardowego Postscript 3, który jest efektywny pod względem kosztów. Urządzenia MP 201SPF oferują także kolorowe skanowanie i mogą obsługiwać różne typy nośników. Można więc zrobić każdy rodzaj obrazu i wstawić go w rozmaite raporty, biuletyny i pocztę mailową. Teraz możesz wydrukować swoje dokumenty na papierze o rozmiarze i gramaturze jakiej potrzebujesz.

THINK GREEN – THINK COST EFFICIENCY

Te energooszczędne urządzenia to dobra wiadomość dla Twojego biznesu i środowiska. Drukowanie dwustronne ze standardowym zespołem dupleksu oszczędza papier i energię bez utraty wydajności. Nasze unikatowe metody produkcji tonera pomagają zmniejszyć emisje dwutlenku węgla. Oznacza to, że zużyjesz mniej energii, aby uruchomić nasze urządzenia co zmniejszy całkowity koszt posiadania (TCO).

ZAAWANSOWANE SKANOWANIE I FAKSOWANIE (MP 201SPF)

MP 201SPF jest przełomowym urządzeniem w wychwytywaniu i dostarczaniu dokumentów. Można nie tylko skanować bezpośrednio do poczty e-mail i folderów sieciowych, ale także do pamięci USB. W dodatku dostajesz faksowanie state-of-the-art Super G3, Internet/IP fax i scentralizowany LAN-Fax dla użytkowników sieciowych. Jest to zaawansowany pakiet, który pozwoli zaoszczędzi Twój czas, bezpiecznie się komunikować, a także znacznie zwiększyć wydajność firmy.

ŁATWE W UŻYCIU (MP 201SPF)

Nasze bogate w funkcje urządzenie łatwo się instaluje i jest łatwe w użyciu. Bezproblemowo łączy się z siecią, ułatwiając wykonywanie codziennych zadań. Wewnętrzny kontroler GW zadba o przetwarzanie wszystkich Twoich dokumentów gotowych do drukowania. Możliwe jest
także ciągłe monitorowanie i zarządzanie za pomocą @Remote, our Internet-based support solution. Wszystkie funkcje są łatwo dostępne za pomocą przejrzystego panela z 4-liniowym wyświetlaczem. Aby zaoszczędzić cenny czas nasze urządzenia zapewniają pełny dostęp od przodu urządzenia dla wszystkich regularnych konserwacji.SPECYFIKACJA TECHNICZNA

 KOPIARKA
Proces kopiowania: Skanowanie wiązką lasera i druk elektrofotograficzny
Prędkość kopiowania: 17/20/20 kopii na minutę
Rozdzielczość: 600 dpi
Kopiowanie wielokrotne: Do 99
Czas nagrzewania: Mniej niż 10/30/30 sekund
Prędkość wykonania 1. kopii: Mniej niż 7.5 sekundy
Zoom: 50 - 200% (w 1% krokach)
Pamięć: Standardowo: 16/256/640 MB
Maksymalnie: MP 201SPF: 640 MB + 80 GB
dysk twardy
Pojemność wejściowa papieru:

Standardowo: 1 x 250-arkuszowa kaseta na papier 100-arkuszowa taca ręczna
Maksymalnie: 1,350 arkuszy

Pojemność wyjściowa papieru: 250 arkuszy
Rozmiar papieru: Standardowa kaseta na papier: A5 - A4
Opcjonalna kaseta na papier
Taca ręczna: A62 - A4
Dupleks: A5 - A4
Gramatura papieru: Kasety na papier: 60 - 90 g/m