Kategorie

Atramentowe wkłady drukujące HP 78

Producent: HP
Dostępność:
Jest Jest
 (1 szt.)
szt.
Cena netto: 141,37 zł 173,89 zł
Istniejemy na rynku od 1991 roku. Zajmujemy się  dystrybucją materiałów biurowych i zaopatrzeniem firm.  Jesteśmy  pionierem w branży artykułów biurowych we Wrocławiu. Naszym partnerom biznesowym oferujemy nowatorski i najwygodniejszy sposób dokonywania zakupów urządzeń biurowych, zapewniając obsługę na najlepszym poziomie. Jakość proponowanych przez nas czynności serwisowych potwierdzają przyznane firmie nagrody i certyfikaty..


Najważniejsze cechy

Oferty specjalne trójkolorowy
Kolor(y) wkładów drukujących Błękitny, żółty, purpurowy
78
Pojemność 38 ml
Trójkolorowe atramentowe wkłady drukujące HP 78 zapewniają wyraźne i żywe wydruki kolorowe. Opatentowane kolorowe atramenty barwnikowe i wkłady drukujące HP pozwalają łatwo i niezawodnie uzyskać profesjonalną jakość druku. Dostępne w 2 rozmiarach dla różnych potrzeb.

Numer wyboru

Wydajność (w kolorze, format A4) 1200 stron*
Wydajność czarnego wkładu drukującego (duża pojemność) 5 pl
Ilość arkuszy w opakowaniu Trójkolorowe atramentowe wkłady drukujące HP 78 dają wyraźne i żywe obrazy kolorowe na każdym wydruku. Opatentowane formuły kolorowych atramentów barwnikowych HP w połączeniu z zaawansowaną technologią atramentowych wkładów drukujących zapewniają ostrą i wyrazistą grafikę na każdym wydruku.
Gramatura Korzystaj z łatwej konserwacji i bezproblemowego druku. Opracowane razem z drukarką trójkolorowe atramentowe wkłady drukujące HP 78 można łatwo instalować i wymieniać. Atramentowe wkłady drukujące są dostępne w 2 rozmiarach dla różnych potrzeb.
Główne punkty przy sprzedaży Trójkolorowe atramentowe wkłady drukujące HP 78 zostały starannie zaprojektowane, by oszczędzać czas i koszty usuwania problemów z wkładami. Przez cały okres eksploatacji wkładu zapewnione są jednolite, wysokiej jakości wydruki.
Objętość kropli atramentu 5 pikolitrów
Wymiary (szer. x głęb. x wys.) 157 x 118 x 42 mm
Waga produktu (netto) Od 0,150 do 0,155 kg